Проект — дослідження одного із “закритих” міст на території України. Жовті Води містечко в Дніпропетровські області, яке має багату історію – засноване як індустріальний осередок, зі здобуття урану, переведено в статус “закритого міста” та отримало кодову назву – “поштова скринька №28” в період Радянського часу; в період сучасних трансформацій – масове закриття та знищення заводів та шахт, еміграція молодого покоління. Місто яке не фігурує на культурній, політичній чи економічній карті сучасної України. Одне з тих, яке так і не стало “відкритим”, бо стало “забутим”.

На виставці представлена історія одного з міст Україна, доля якого подібна до тисяч індустріальних осередків в країні, це історія розвитку, мрій, трансформацій, та, власне, сучасного життя; це перетини доль людей та фізичних споруд і публічних просторів, де проходить їх щоденна діяльність.

Проект складається з авторських фотографій та архівних матеріалів.

Реалізація проекту стала можливої за підтримки JUMP Gallery (в рамках першогоJUMP Gallery Grant 2018), у співпраці з Pentax Ukraine, асистент проекту – Альберт Лорес. Та окрема подяка всім інституціям та мешканцям міста Жовті Води, які підтримали реалізацію проекту.

©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Україна, м Полтава.,
вул. Монастирська 3

Дивитися на карті

+ 38 067 50 10 600