«Світло Сина Божого»

ювілейна виставка сімейної іконописної майстерні «Небо на землі»

Галерея сучасного мистецтва JUMP продовжує радувати полтавчан своїми проектами. 3 квітня відкривається виставка «Світло Сина Божого», що представлятиме сучасний іконопис від майстерні «Небо на землі» з міста Миколаєва, під керівництвом священика Сергія Павелка.

Творчість сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» стала широко відомою, як в Україні так і за її межами. Роботи майстерні знайшли своїх шанувальників у Швейцарії, Німеччині, Франції і навіть у Японії. Протягом 11 років миколаївські іконописці плідно працюють на творчій ниві. Близько півтори тисячі ікон з їхнього доробку побачили світ. Крім того, митці ведуть активну виставкову діяльність. Виставка «Світло Сина Божого» посяде 40 місце у почесному списку проектів, організованих родиною Павелко.

Мистецтво іконопису від «Небо на землі» в Полтаві буде представлено вперше, тому миколаївські митці привезли найновіші свої роботи. До експозиції увійшли близько 50 робіт у різноманітних техніках: від традиційної яєчної темпери до гарячої емалі та розписаного мармуру. Перлиною експозиції миколаївські майстри вважають «Тайну вечерю» – роботу, що поєднала в собі глибокий зміст цього сюжету, осмислений багатьма поколіннями християн та незвичні для іконопису матеріали – гарячу емаль, кольоровий метал. Іконописці « Небо на землі» наголошують на унікальності такого виду мистецтва, як іконопис.

небо на земл - блок

©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Україна, м Полтава.,
вул. Монастирська 3

Дивитися на карті

+ 38 067 50 10 600