До дослідницької студії [Z:ART] запрошуються допитливі тинейджери!

Протягом занять будемо говорити про силу мистецтва змінювати світ, про соціальні рухи і роль сучасної зображальної культури у них. Через діалог і спільну творчість арт-дослідники отримають свободу дій в рамках творчих завдань і можливість формувати власні критичні висловлювання за допомогою художніх засобів.

Під час зустрічей будемо говорити про публічний простір і способи самовираження у ньому та про роль сучасних технологій для розвитку культури. Частина занять відбувається у міському просторі, що включає дослідження альтернативних маршрутів, зустрічі з міськими активістами і художниками, які створюють мистецькі висловлювання на вулиці.

Програма [Z:ART] складається з теоретичної частини, під час якої учасниці/ки будуть вчитися аналізувати сучасну культуру, структурувати потоки інформації і формулювати власні висловлювання як реакцію на актуальні події. Практична частина передбачає створення продукту у творчій студії галереї.

Коли: перший інтенсив – 1,2,3 липня 2019р. з 11:00 до 15:00 щодня
Де: Галерея сучасного мистецтва JUMP, вул.Монастирська,3, Полтава
Вік учасників: 13-17років
Вартість: заняття для учасників безкоштовні завдяки фінансуванню за програмою Culture Bridges.

Кількість місць обмежена

Реєстрація на участь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1szBxlNIFNwaSMPVdczNAg0n42iEO-6I1QWFbyrM6p0w/edit

Організатор:
Благодійний фонд «Арт Джамп» займається підтримкою та розвитком сучасного мистецтва в Україні. Наші проекти:
Галерея сучасного мистецтва JUMP – простір, у якому проводяться виставки українських та іноземних митців, освітні заходи – лекції, дискусії, зустрічі з митцями, ведуться дослідження локального контексту, відкрита бібліотека з виданнями з історії та теорії мистецтва.
JUMP Gallery Grant — щорічна премія для молодих українських митців.

Проект [Z:ART] реалізується за підтримки програми Culture Bridges. Вона фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС.
Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Автори програми:

НГО КУльтурні географії
Кураторки Валерія Карпань, Марія Хрипун
Партнери проекту:
ІНШІ, Інша освіта

Додатква інформація:
0675010600, 0997424127

©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Україна, м Полтава.,
вул. Монастирська 3

Дивитися на карті

+ 38 067 50 10 600