JUMP – новий арт-простір для презентації сучасного мистецтва, створений з ініціативи Art Group JUMP у 2015р. Цілі, які ставить перед собою цей творчий майданчик мають два напрями:
— проведення українських та міжнародних проектів, виставок, інсталяцій, перфомансів, що підвищують суспільний інтерес до сучасного мистецтва.
— просування українського сучасного мистецтва на світовій арт-сцені – участь у бієнале сучасного мистецтва, міжнародних арт-форумах та ярмарках.
Мистецтво, як ні який інший інструмент, здатне виразити актуальні проблеми суспільства, людини, особистості. І у своїй відкритості і щирості дати можливість іншим людям доторкнутися, зрозуміти, рефлексувати на запропоноване світосприйняття, взяти щось для себе і трансформуватися зсередини. У цьому сенсі сфера культури є резонатором розвитку світової спільноти в цілому. А залученість країн в культурні процеси є показником рівня розвитку суспільства.
Ми створили платформу, котра дозволить українським творчим ініціативам бути включеними у світовий арт-простір, і дасть можливість кожному глядачу відчути динаміку світу сучасного мистецтва не залишаючи межі міста.
Професійно обладнана виставкова зала відповідає стандартам найкращих світових галерей і дозволяє реалізовувати актуальні проекти з використанням сучасних технологій для аудіо та відео інсталяцій.
Вхід на виставки вільний.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР


©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Україна, м Полтава.,
вул. Монастирська 3

Дивитися на карті

+ 38 067 50 10 600