«Галерея Jump у програмі Гогольfest»

З 16 по 25 вересня в рамках Гогольfest галерея Jump покаже проект американського художника Адама Ніклевича «Гоголю з любов’ю», котрий з 26 травня по 26 червня експонувався у Полтаві.

Про проект із сайту фестивалю:

«3 16 по 25 вересня на арт-заводі Платформа пройде виставка Burn, Babylon. Куратором проекту виступив відомий український галерист Євген Березницький. Проект має на меті проявити ідеологічні крайнощі сьогодення.

”Ми винайшли чотири абсурдні концепції соціального уcтрою. Їх назви –  Футурокульт, Рабовласницький Соціалізм, Тотальна Війна, Ортодоксальний Queer”, – говорить Євген Березницький. Виставка розділена відповідно на чотири блоки. В кожному з них художники розмірковують над тим, до чого приводять полярні переконання.

“Футурокульт іронізує над зверненням до містики у часи суспільних заворушень. Віщування долі, сектанство, окультизм – очевидні прояви хаосу у країні” – пояснює Березницький. Рабовласницький Соціалізм – це найбільш суперечлива концепція, яка насправді має історичне підґрунтя. Парадоксальна атиутопія, яку переживала наша країна. Ортодоксальний Queer ставить питання інакшості з ніг на голову. Якщо бути іншим – це норма, хто ж тоді стає маргиналом? Ну а Тотальна Війна розкриває протиріччя людської природи. Ми мріємо жити в гармонії, але насправді всі воюють проти всіх” .

 

Відкриття виставки Burn, Babylon відбудеться 16 вересня о 20.00 на арт-заводі Платформа, за адресою вул. Біломорська, 1. Локації: Літера 3.2 та Бункер.

https://www.facebook.com/events/600604270118539/«

Зображення взято із сайту www.trust.ua

0000070148-gogolfest-2016

©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Украина, г. Полтава.,
ул. Монастырская 3

Смотреть на карте

+ 38 067 50 10 600

Оставьте ответ