ПРО ХУДОЖНИКА

Адам Ніклевич

Адам Ніклевич

Адам Ніклевич – американський художник польського походження. Народився у місті Замостя, але у 1989 році мігрував до США. Там він навчався у Washington University, School of Fine Arts, St. Louis, Artists Studio Residency, Paris, а також Purchase State College.

Зараз Адам працює у двох напрямках:  по-перше, виконує інсталяції, роботи відеоарту та перформанси, а по-друге, займається ілюстрацією для таких видань, як The Wall Street Journal, The New York Times, Newsweak, Time, The Washington Post та ін.

Інсталяції Адама пов’язані із використанням реді-мейдів, котрі він бере із зовсім різних сфер вжитку й об’єднує в один цілісний контекст. Його роботи обговорюються в таких виданнях, як The New York Times, ARTnews, Sculpture Magazine, Modern Painters, Art New England, The Nation.

Адам мав персональні та групові проекти в таких центрах, як EBK Gallery, Hartford; Black & White Gallery, Brooklyn, NY; New Space Gallery, Manchester; Hudson Valley Center for Contemporary Art, NY; Cellar Gallery, Cracow; Stamford Museum, Stamford; Galerie fur Landschaftskunst, Hamburg. Деякі з робіт Адама вже містяться в колекціях New Britain Museum of Amercian Art, New York City Opera.

РОБОТИ

``Хіпстер``

``Хіпстер``

``Зелена цибуля``

``Зелена цибуля``

``Lucha libre``

``Lucha libre``

``П'ять кольорів``

``П'ять кольорів``

``Мислитель``

``Мислитель``

``Tabula rasa``

``Tabula rasa``

Illustration

Illustration

``Суворий``

``Суворий``

Без назви

Без назви

``Мореплавець``

``Мореплавець``

Public art ``Oak Tree``

Public art ``Oak Tree``

ВИСТАВКИ В JUMP GALLEyY

Гоголю з любов’ю
26.05.2016 — 26.06.2016
Адам Ніклевич
Назва «Гоголю з любовю» пов’язана із відчуттям стилістичної єдності американського художника й письменника. Виставка демонструє суміш абсурдності, парадоксальності, комічності й життєвої спостережливості…

©2015 Галерея сучасного мистецтва JUMP

Україна, м Полтава.,
вул. Монастирська 3

Дивитися на карті

+ 38 067 50 10 600